27 квітня 2022, 10:17

"Маю дуже погані новини для Росії", – Подоляк виступив із заявою після зустрічі у Німеччині

Після історичної зустрічі у німецькому Рамштайні Подоляк повідомив про надходження "дуже поганих новин для Росії".

"Маю дуже погані новини для Росії", – Подоляк виступив із заявою після зустрічі у Німеччині

Радник голови ОП Михайло Подоляк повідомив про надходження "дуже поганих новин для Росії" після вчорашньої зустрічі у німецькому Рамштайні, де на військовій базі Сполучених Штатів сформувалася нова коаліція. 40 країн домовилися координувати військову допомогу Києву для відбиття російського нападу.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Подоляк зазначив, що, починаючи військове вторгнення, РФ заявляла про необхідність повної "демілітаризації України".

Проте Москва досягла діаметрально протилежного результату: військові партнери України згуртувалися навколо військової підтримки Києва та різко збільшили обсяги, темпи та швидкість передачі у розпорядження української армії великих арсеналів зброї.

За даними інформаційних агентств, зустріч міністрів оборони вже отримала статус "історичної". Контактна група координуватиме зусилля країн-партнерів щодо передачі Україні великих партій зброї відповідно до її потреб на щомісячних зустрічах.

За даними Об'єднаного комітету начальників штабів США, переговори у вівторок у Німеччині, у яких, як повідомляється, взяли участь близько 40 країн, що входять і не входять до НАТО, були спрямовані на синхронізацію та координацію допомоги Києву у галузі безпеки, включаючи важке озброєння, таке як гаубична артилерія, добре озброєні безпілотники та боєприпаси до них.

Нагадаємо, 26 квітня на німецькій авіабазі Рамштайн зібралася Консультативна група з питань оборони України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини