24 квітня 2022, 19:37

Голова Bellingcat Грозєв назвав кількість втрат елітного десанту РФ в Україні: "Найважливіша частина армії"

За два місяці війни проти України Росія втратила найякіснішу та найважливішу частину своєї армії, без якої не зможе завоювати важливі стратегічні об'єкти.

Голова Bellingcat Грозєв назвав кількість втрат елітного десанту РФ в Україні: "Найважливіша частина армії"

З лютого по квітень ЗСУ ліквідували 90% найкращих десантників армії РФ. Про це заявив журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв.

"Я особисто перевіряв, що справді у першій частині війни Росія втратила 90% своїх найкращих десантників. Це найважливіша та суттєва частина армії, без якої завоювати ключові інфраструктурні об'єкти та завоювати столицю просто не можна", – розповів він.

Про час так званої другої фази повномасштабної війни Росія залишилася без більшості другого ешелону – якісного з їхнього погляду війська.

"Це найманці... у реальній війні (брали участь – ред.) у Сирії, в африканських країнах та у 14-15 році у вас (в Україні – ред.). Їх приблизно 4 тисячі втрачено", – прокоментував Грозєв.

За його даними, озвучені цифри – великий відсоток від усіх якісних ветеранів, які готові до бойових дій. Ті, хто ще можуть стати учасниками спецоперації, складуть не більше 80 БТГр. Проте ще не зрозуміло, скільки цих людей погодяться воювати.

Якщо ж Кремль наважиться оголосити загальну мобілізацію, то у Росії може початися криза, яка призведе до падіння якості військових приблизно на 70%.

Ще один важливий фактор – витрата високоточних ракет. За даними Грозєва, у Росії залишається не більше третини арсеналу, який у неї був перед початком війни.

Для виготовлення нових снарядів знадобиться місяць. Проблема у тому, що росіяни не можуть самостійно виробляти такі ракети через брак вітчизняних комплектуючих.

Як повідомлялося раніше, Кремль поспішає досягти хоч якихось успіхів у війні проти України до 9 травня, щоб продемонструвати росіянам досягнення їхньої армії.

В окупованій Херсонській області навіть оголошено дату "референдуму" про створення "ХНР", а на Донбасі, всупереч наказу Путіна не знищувати "Азовсталь", продовжуються удари по бомбосховищу заводу.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні!

Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини