24 квітня 2022, 12:12

"Синочку мій!" – росіянка Распопіна, яка погрожувала "лупити бан#ер", отримала вантаж "200"

Росіянка Олена Распопіна, яка напередодні вторгнення погрожувала Україні, втратила у війні свого сина.

"Синочку мій!" – росіянка Распопіна, яка погрожувала "лупити бан#ер", отримала вантаж "200"

Показовий випадок стався у Росії. Росіянка та затята українофобка Олена Распопіна втратила дитину у війні з Україною, до якої закликала у соцмережах.

Повідомлення Распопіної Діалог.UA виявив у російській соцмережі "Одноклассники".

Напередодні російського вторгнення Распопіна поводилася вкрай агресивно в Інтернеті. У своїх недолугих повідомленнях із великою кількістю помилок вона закликала до розправи над народом України, запевняючи, що "русские не сдаются оприори" (авторська орфографія збережена – ред.).

Ще 19 січня 2022 року обіцяла росіянка "лупити" деяких "бандер", про яких почула від російської пропаганди.

У результаті війна, до якої так яро закликала Распопіна, обернулася проти неї. Її син був убитий під час бойових дій. Тепер жінка страждає та пише в "Одноклассниках" скорботні пости зі смайликами, що плачуть: "Синочку мій!"

Зазначимо, що Кремль намагається приховати правду щодо втрат своїх військ у війні з Україною. А ці втрати, за даними української сторони, катастрофічні. За неповні два місяці у розв'язаній Кремлем бійні було ліквідовано близько 22 тисяч людей, у тому числі 10 генералів.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що росіянка, яка погрожувала Україні, отримала чоловіка у вигляді вантажу "200": "Як же боляче".

Ми також писали, що гість Скабєєвої назвав війну в Україні геноцидом росіян: "Гинуть найрозумніші".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини