21 квітня 2022, 08:28

Інститут вивчення війни озвучив прогноз щодо бойових дій на Донбасі

Американські експерти сумніваються у тому, що успіхи російської армії на Донбасі будуть значнішими, ніж попередні спроби.

Інститут вивчення війни озвучив прогноз щодо бойових дій на Донбасі

Фахівці з Інституту вивчення війни (ISW) погодилися з тим фактом, що 18 квітня російська армія розпочала наступ на Донбасі. Головна мета – вихід на межі Донецької та Луганської областей.

Учора, 20 квітня, у Мережі з'явилися прогнози експертів з ISW щодо бойових дій на Донбасі, інформує "Український Діалог".

На момент публікації статті автори підкреслили, що за дві доби бойових дій на Донбасі путінська армія не змогла досягти жодного великого успіху.

Експерти вже сумніваються, що російській армії вдасться досягти більшого успіху, ніж за попередні спроби захоплення України.

Американці озвучили низку причин, включаючи відсутність у росіян оперативної паузи. Вона була потрібна, щоб перегрупувати війська, відновити сили та налагодити логістику.

Зараз у Росії не залишилося військових частин, які б не зазнали значних втрат в Україні під час боїв у лютому та березні. Доукомплектувати їх немає ким, і у бій знову доводиться кидати вже тих, хто воював. А це позначається на моральному дусі та стійкості окупантів, які знають, що із ЗСУ вести війну важко. Це не мирні квартали обстрілювати.

Експерти заявляють, що окупанти можуть виснажити ЗСУ шляхом переваги у живій силі, а також сильної концентрації вогневої потужності. Однак у такому випадку великі втрати будуть саме з боку РФ.

Вдалі контрнаступи ЗСУ на Ізюмському напрямку змусять РФ перекинути частину своїх військ на Харківщину. Інакше ЗСУ повністю відріжуть окупантів від Півночі.

У Міноборони України повідомляють, що головна мета ворога – до 9 травня вийти на межі Донецької та Луганської областей. Також окупанти продовжуватимуть бойові дії й на Херсонщині.

Раніше ми повідомляли, що 20 квітня на Донбасі ЗСУ відбили 9 атак супротивника, знищивши танк, бронемашини, ЗРК і склад із боєприпасами.

Нагадаємо, згідно з перехопленою українською розвідкою телефонною розмовою між окупантами, у Попасній вони не збираються брати українських захисників у полон.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини