20 квітня 2022, 17:53

Не лише Донбас: ЗМІ назвали ще три цілі Путіна у другому етапі війни

Кремль планує окупацію додаткових територій України, крім Донецької та Луганської областей.

Не лише Донбас: ЗМІ назвали ще три цілі Путіна у другому етапі війни

Російська влада у ході другого етапу війни проти України має додаткові цілі, крім окупації територій Донецької та Луганської областей у їхніх адміністративних кордонах.

Про це пише The Guardian із посиланням на слова європейського чиновника.

Співрозмовник видання заявив, що Кремль має ще як мінімум три цілі: захоплення Херсонської області для забезпечення постачання прісної води в окупований Крим, створення сухопутного коридору із західної частини РФ до півострова й окупація додаткових українських територій, яка стане козирем Москви у рамках переговорного процесу з Україною про припинення війни. Крім того, захоплені землі можна використовувати як буферну зону, додає джерело.

У матеріалі наголошується, що на сьогодні у Росії залишилося три чверті військ, з якими вона 24 лютого розпочала вторгнення в Україну. Російська армія, як і раніше, стикається з багатьма з тих проблем, які призвели до її поразки під Києвом. Головна з них – труднощі з логістикою, тому дуже багато залежатиме від стану автомобільних доріг і залізниць.

Крім цього, Росія так і не змогла досягти визначальної переваги у повітрі: відсутня постійна підтримка наземних сил авіацією.

Зараз російське командування прагне остаточного захоплення Маріуполя, щоб звільнити частину свого угруповання та задіяти його у наступі у північному напрямку.

Раніше британські ЗМІ писали, що у разі захоплення Донбасу Росія може направити свої війська на Дніпро, Миколаїв, Харків, Запоріжжя та навіть на Київ. Якщо ж окупанти програють, вони зазнають контратаки з боку ЗСУ та будуть змушені відійти в окупований Крим та ОРДЛО.

Нагадаємо, за інформацією іноземних ЗМІ, Росія перекинула на Донбас до 20 тисяч найманців із країн Близького Сходу.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини