19 квітня 2022, 14:30

Замкомандира крейсера "Москва" Вакула нецензурно відповів на спробу з'ясувати долю моряків, що "зникли"

Батьки російських окупантів із крейсера "Москва" не можуть з'ясувати, де їхні сини: командування відповідає їм нецензурно.

Замкомандира крейсера "Москва" Вакула нецензурно відповів на спробу з'ясувати долю моряків, що "зникли"

Російський флот "своїх не кидає", як і вся армія Путіна, це підтвердив заступник командира крейсера "Москва" Павло Вакула. Офіцер із затонулого флагмана ЧФ РФ поспілкувався із журналістом білоруського видання Vot-tak.tv. Представник ЗМІ поцікавився долею матросів, які зникли безвісти (загиблих) внаслідок затоплення крейсера. Заступник командира запитав, про яких саме матросів йдеться, у відповідь журналіст назвав для прикладу лише два прізвища: Сиромясов і Шкребець.

На аудіозаписі, опублікованому у Telegram-каналі "Український Діалог", Вакула заявив, що зазначених прізвищ у списках екіпажу немає.

Білоруський журналіст не став відступати, та й батьки сотень моряків, відправлених на загарбницьку війну в Україну, не знають, де їхні сини:

"Нах#й ви мені телефонуєте? Будете батьком – тоді й дзвоніть", – заявив Вакула.

Тільки 18 квітня повідомлялося, що керівництво Чорноморського флоту залякує рідних загиблих, а тим більше тих, хто вижив: їх можуть позбавити компенсацій, квартир, вислати з Криму або навіть притягнути до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, згаданий Дмитро Шкребець почав з'ясовувати місцеперебування безвісти зниклого сина, у результаті його сторінку у соцмережі заблокували.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Павел Приходько

Останні новини