18 квітня 2022, 19:42

Кремль відправив у Чорне море п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр"

Росія продовжує блокувати Чорне й Азовське моря, а також використовує їх акваторії для обстрілу України.

Кремль відправив у Чорне море п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр"

Кремль відправив у Чорне море п'ять російських носіїв крилатих ракет морського базування типу "Калібр" із сумарним залпом не менше 36 ракет.

Про це заявив речник Міноборони України Олександр Мотузяник.

За його словами, Росія робить все для того, щоб заблокувати Чорноморську й Азовську операційні зони та використати ці води для ракетних ударів по об'єктах на території України, а також розвідки обстановки.

Варто зазначити, що після знищення ракетного крейсера "Москва" російські кораблі відійшли від берега України на безпечнішу відстань.

ЗСУ вразили флагман Чорноморського флоту РФ двома вітчизняними ракетами "Нептун", хоча Москва категорично відмовляється визнати цей факт. За версією Міноборони РФ, крейсер пішов на дно після пожежі та детонації боєприпасів через непогашений недопалок і шторм.

Крім цього, Росія приховує реальні втрати – рідні військовослужбовців із "Москви" повідомлено, що багато "зникли" безвісти. При цьому є підтверджені дані, що на борту були солдати строкової служби.

Також у Мережі з'явилися знімки крейсера "Москва", зроблені турками, які першими прибули на сигнал SOS. На них чітко видно пробоїни у корпусі судна по ватерлінії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-канал

https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини