16 квітня 2022, 17:02

Мінус 8-й генерал: в Україні ліквідовано замкомандувача 8-ї армії ЗС РФ Фролова, похований у Петербурзі

Російські ЗМІ підтвердили загибель у війні з Україною 8-го за рахунком генерала – Володимира Фролова.

Мінус 8-й генерал: в Україні ліквідовано замкомандувача 8-ї армії ЗС РФ Фролова, похований у Петербурзі

У Санкт-Петербурзі поховано генерал-майора Збройних сил Росії Володимира Фролова. Він був ліквідований під час вторгнення в Україну.

Інформацію підтвердило місцеве видання "Фонтанка".

Фролов обіймав посаду заступника 8-ї армії Збройних сил Росії. Похорон генерал-майора відбувся у суботу, 16 квітня. Там був особисто губернатор Санкт-Петербурга Олександр Беглов.

Новину прокоментував депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко. Він був обурений словами Беглова на похороні, що російський генерал нібито "пав смертю хоробрих" на українській землі.

"Мінус одна м#азь… Швидше, він пав смертю негідника, який прийшов на нашу землю вбивати дітей, жінок і тягти у свої дерев'яні халупи пральні машинки. Боягузливий путінський генерал, земелька тобі скловатою", – написав нардеп у Telegram.

Зазначимо, що це вже 8-й відомий випадок загибелі російського генерала у так званій "спецоперації" ЗС РФ в Україні. Це безпрецедентно, враховуючи, що війна триває лише 50 днів. Навіть у Другій світовій війні радянська армія втрачала не більше двох генералів на місяць. А в Афганській війні загинуло 5 генералів за 10 років.

Загалом, за даними Генштабу ЗСУ, за цей час загальні втрати ЗС РФ перевищили 20 тисяч людей. Москва цю інформацію приховує, щоб не шокувати російську громадськість.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що командир 59-го танкового полку ЗС РФ Беспалов став "вантажем 200" в Україні. Він відповідав за бомбардування мирного Харкова.

Ми також писали, що командира танкового батальйону ЗС РФ Башакова ліквідовано в Україні.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини