16 квітня 2022, 16:48

Басуріна викрала ФСБ: розвідка розкрила деталі зникнення високопоставленого бойовика "ДНР"

У Донецьку схопили замкомандувача "міноборони" терористичної "ДНР" Едуарда Басуріна.

Басуріна викрала ФСБ: розвідка розкрила деталі зникнення високопоставленого бойовика "ДНР"

Російські спецслужби розпочали розправи над командирами на окупованому Донбасі на тлі провалу "спецоперації". Викрадено замкомандувача "міноборони" терористичної "ДНР" Едуарда Басуріна.

Про це повідомило 16 квітня Головне управління розвідки Міноборони (ГУР МО).

"Після спілкування зі співробітниками ФСБ у невідомому напрямку вивезений Едуард Басурін", – повідомили розвідники.

Вони уточнили, що високопоставленого бойовика підвів його власний язик. Імовірно, до "чорного списку" він потрапив через те, що необережно злив плани росіян щодо застосування у блокадному Маріуполі хімзброї.

Загалом, зазначили у ГУР МО, на окупованому Донбасі спостерігаються масові репресії проти командирів бойовиків. Відбувається це через провалений наступ на Донбасі.

Так, до окупованої Горлівки була направлена комісія РФ, яка розслідує нестачу особового складу 3-ї мотострілецької бригади окупаційних військ. Місцеві ватажки запевняли Москву, що угруповання укомплектоване на 100%. А після початку повномасштабного вторгнення з'ясувалося, що близько половини бойовиків – це "мертві душі". Двох командирів схопили та вивезли у невідомому напрямку.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Басурін визнав тяжкі втрати армії РФ після наказу про "превентивний вогонь": "Трагедія відбувається".

Ми також писали, що Безлер звинуватив Басуріна у брехні про втрати під Горлівкою.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини