15 квітня 2022, 08:17

Під час пошуку "загинув на Україні" соцмережа "Одноклассники" видає рекордну кількість публікацій

За 7 тижнів з моменту вторгнення РФ в Україну окупант вже недорахувався 20 тисяч своїх солдатів та офіцерів.

Під час пошуку "загинув на Україні" соцмережа "Одноклассники" видає рекордну кількість публікацій

Саме такі цифри озвучили у пресслужбі Генштабу ЗСУ станом на 14 квітня. У РФ озвучують інші цифри – близько 2 тисяч, тобто у 10 разів менше! Проте пересічних громадян Росії так просто не обдурити та не вдасться приховати такі великі втрати.

У популярній у РФ соцмережі "Одноклассники" під час введення у пошуку "загинув на Україні" видає рекордну кількість публікацій – 50 тисяч. Навіть якщо матеріал і дублюється, то все одно це дуже великі цифри, й тут ми віддаємо належне нашим ЗСУ, інформує "Український Діалог".

Навіть якщо брати статистику від Генштабу ЗСУ, то цифри ліквідованих в Україні військовослужбовців РФ просто вражають і б'ють решту рекордів.

За місяць війни в Україні РФ втратила більше своїх солдатів, аніж за 10 років війни в Афганістані. У період із 1979 по 1989 роки було вбито близько 15 тисяч радянських військовослужбовців.

Під час Першої чеченської війни (1994-1996 роки) РФ втратила 6 тисяч військовослужбовців. А під час Другої (1999-2000 роки) – ще 7400 осіб.

Рухаємося далі. За 20 років війни в Іраку й Афганістані США втратили 6900 своїх солдатів та офіцерів.

За 20 років війни у В'єтнамі США втратили 58 281 військовослужбовця.

Експерти нагадують, що РФ ніколи не вміла воювати, а перемагала виключно за рахунок сил, що переважали.

Російський військовий експерт Юрій Федоров навів невеликий приклад: у 1945 році під час штурму Берліна СРСР кинув 460 тисяч військовослужбовців. Втрати після штурму становили 70 тисяч людей!

Раніше ми повідомляли, що український військовий експерт Копитько озвучив інформацію про те, як у РФ приховують реальні цифри втрат у війні проти України.

Нагадаємо, за словами Жданова, під час штурму Маріуполя двічі було знищено 810-ту бригаду морської піхоти з Феодосії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини