12 квітня 2022, 16:23

Під ударом Білгород і Крим: генерал Буданов попередив про підготовку ФСБ терактів

Російські спецслужби можуть влаштувати теракти у РФ чи Криму, щоб посилити антиукраїнську істерію у суспільстві.

Під ударом Білгород і Крим: генерал Буданов попередив про підготовку ФСБ терактів

ФСБ РФ у найближчому майбутньому може організувати теракти на своїй території. Це може статися, зокрема, в анексованому Криму.

З таким попередженням 12 квітня виступив начальник Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) генерал-майор Кирило Буданов. Повідомлення було опубліковано на офіційному обліковому записі управління у Facebook.

За даними Буданова, спецслужби РФ готують серію кривавих терактів. Це можуть бути підриви об'єктів цивільної інфраструктури чи житлових будинків, а також завдання ракетно-бомбових ударів. Останнє загрожує населеним пунктам РФ, які розташовані біля українського кордону, а також окупованому Криму. Мета – нагнітання у російському суспільстві українофобії.

"Вони планують... створити емоційну картинку "звірств українських націоналістів"", – розповів генерал-майор. Він уточнив, що росіяни хочуть подати те, що сталося, зокрема, як помсту за Бучу та Краматорськ, перетворивши на жертву саме Росію.

До такого "брудного сценарію", запевняє начальник ГУР МО, ФСБ готова вдатися через зрив мобілізації для участі у війні з Україною. Російські військові не хочуть ставати гарматним м'ясом у розв'язаному Путіним конфлікті.

За словами Буданова, РФ вже почала розганяти маховик антиукраїнської істерії. Наприклад, у Білгородській і Курській областях запроваджено підвищені рівні терористичної небезпеки, там риють окопи, нагнітаючи панічні настрої.

"Символічно, що правління Путіна почалося з гебешних терактів у російських багатоповерхівках, які стали підставою для знищення Чечні. А тепер, схоже, воно закінчиться тими самими методами", – зазначили у ГУР МО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Кремль готує теракти у РФ: названі міста та цілі спецслужб Росії.

Також Буданов впевнений, що існування диктатора Путіна є загрозою миру.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини