11 квітня 2022, 08:22

Наносити удари по військових аеродромах РФ: у Пентагоні готові надати ЗСУ нову зброю

У США готові надати Україні зброю, здатну завдавати ударів по російських військових аеродромах.

Наносити удари по військових аеродромах РФ: у Пентагоні готові надати ЗСУ нову зброю

Напередодні стало відомо, нібито в адміністрації президента США ходять чутки про те, що Вашингтон готовий надати Україні зброю, здатну підвищити шанси ЗСУ та витримати новий наступ РФ на Донбасі.

Вчора, 10 квітня, журналісти CNBS, посилаючись на Пентагон, повідомили, що нова зброя може завдавати ударів по російських військових аеродромах, тим самим буде підвищено шанси ЗСУ на протистояння з окупантами на Сході України, інформує "Український Діалог".

При цьому джерело не повідомляє, про яку саме зброю може йтися.

Ще 7 квітня голова МЗС України на саміті у Брюсселі дав зрозуміти Заходу, що знаряддя необхідно постачати в Україну якнайшвидше.

Держсекретар США Ентоні Блінкен дав зрозуміти, що Пентагон одержав від Києва список необхідної зброї. Проте військове відомство саме вирішуватиме, яка з них буде найефективнішою у сфері майбутньої битви за Донбас.

Голова Міноборони США Ллойд Остін зізнався, що деякі види зброї вимагають спеціальної підготовки, на яку підуть місяці.

Україна наполягає насамперед на ударних безпілотниках, щоб завдавати ударів по скупченню ворожої техніки з повітря.

У Вашингтоні впевнені, що плани Путіна справді змінилися та до 9 травня він хоче захопити весь Донбас, щоб диктувати Зеленському свої умови мирного договору.

Раніше ми повідомляли, що 10 квітня ЗСУ на Ізюмському напрямку змогли знищити військову колону окупантів і ліквідувати понад 2 тисячі російських солдатів.

Нагадаємо, Джонсон і Шольц обговорили ситуацію в Україні та зійшлися на думці, що Києву необхідно надати ту зброю, яка зможе зупинити РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини