11 квітня 2022, 07:39

"Максимальна небезпека", – Гайдай про рівень готовності Луганської області до загострення ситуації

Голова Луганської військової адміністрації нагадав громадськості про ситуацію у регіоні, що загострюється, та закликав людей евакуюватися.

"Максимальна небезпека", – Гайдай про рівень готовності Луганської області до загострення ситуації

На запитання телеведучої про те, наскільки зараз небезпечно у Луганській області, Сергій Гайдай відповів коротко та ясно: "От максимально. Просто максимальна небезпека для всіх мешканців усіх населених пунктів".

Відповіді на запитання Сергія Гайдая у прямому етері каналу "Україна 24" можна почути на каналі YouTube.

Далі голова Луганської обладміністрації пояснив, чому важливо абсолютно всім евакуюватися: "От я б хотів, щоб зараз почули ще раз. Немає такого, що Рубіжне, наприклад, розбомблять, а Сєвєродонецьк не чіпатимуть. У нас обстрілюються всі населені пункти. Абсолютно незрозуміло, не передбачувано, куди прилетять авіабомба, ракети чи міни, чи тоталітаристський снаряд".

Після попередження про небезпеку для населення всієї області Сергій Гайдай розповів про ситуацію з евакуацією, впевнено заявивши, що поки буде найменша можливість вивозити людей з-під обстрілу, їх вивозитимуть.

На запитання про те, якою є готовність, насамперед внутрішня, тих, хто залишається у містах Луганської області, Сергій Гайдай повідомив, що вважає героями всіх людей, які лікують, рятують життя, допомагають евакуювати мирне населення, привозять гуманітарні вантажі та допомагають ЗСУ.

"Викластися на максимум, поки не почнеться ось цей наступ", – підсумував сказане вище про моральну готовність Луганської області до нападу ворога голова військової адміністрації регіону.

Раніше ми повідомляли, що біля Рубіжного ракета влучила у цистерну з азотною кислотою, постраждали винуватці.

Нагадаємо, що Сергій Гайдай звернувся до мешканців Луганської області та закликав їх евакуюватися.

Пропонуємо дізнатися, як Гайдай описав ймовірний сценарій великого наступу РФ на Донбасі.

Автор: Алина Романенко

Останні новини