10 квітня 2022, 11:35

"Який танк? Де я його візьму?" – СБУ показала, як солдати та командири РФ обманюють Москву

Російські військові фальшують військові досягнення на фронті заради виплат.

"Який танк? Де я його візьму?" – СБУ показала, як солдати та командири РФ обманюють Москву

Російські військові обманюють вище командування, подаючи рапорти про вигадані досягнення на фронті в Україні. Робиться це заради грошей.

Служба безпеки України оприлюднила доказ – перехоплення телефонної розмови військового РФ із дружиною. Ролик доступний на офіційному каналі спецслужби у YouTube.

Окупант похвалився дружині, що незабаром отримає додаткові виплати. За його словами, командир подав до Москви рапорт про те, нібито він знищив український танк.

На уточнювальне питання дружини про те, чи він справді розправився з технікою ЗСУ, солдат відповів: "Який танк?! Де я його візьму, нах##?"

Він також додав, що за це належить виплата – "сто". Ймовірно, йдеться про 100 тисяч рублів, що, згідно з нинішнім курсом, становить близько 36 тисяч гривень або 1,2 тисячі доларів. Дружина окупанта була така вражена цією великою, на її думку, сумою, що не стримала емоцій і нецензурно висловилася.

СБУ, коментуючи перехоплення, дійшла висновку, що російська армія побудована на брехні та фейках.

"Таке відчуття, що суцільні фейки та брехня  національна ідея росіян. Вони обманюють весь світ, кажучи, що прийшли до нас "денацифікувати". Обманюють своє населення, розповідаючи про відсутність втрат та "успішність" операції. І, як показують перехоплення, обманюють самі себе. Військові військових", – написали представники спецслужби.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що військові Росії в Україні займаються членоушкодженням, щоб врятуватися від бійні.

Ми також писали, що військовий РФ, якого направили на вірну смерть в Україну, передав дружині останнє бажання. СБУ показала перехоплення.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш телеграм-канал

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини