7 квітня 2022, 17:29

"Початок кінця Російської Федерації", – ексголова розвідки Маломуж "розкрив карти" Путіна по війні в Україні

Колишній голова української розвідки повідомив про ситуацію у країні на сьогодні, про досягнення ЗСУ та можливість повторного нападу.

"Початок кінця Російської Федерації", – ексголова розвідки Маломуж "розкрив карти" Путіна по війні в Україні

Український генерал відповів на питання, що хвилюють багатьох українців, на телебаченні. Фахівець із ведення військових дій наголосив на тому, що окупанти готуються до відступу, але цій події передуватиме загострення конфлікту та масовані обстріли міст.

Повне інтерв'ю Миколи Маломужа можна переглянути на каналі YouTube.

Насамперед телеведучі поцікавилися, за яких умов станеться переломний момент і завершиться війна, а ще що треба зробити, щоб конфлікт не затягнувся на роки. Досвідчений військовий швидко та рішуче заявив: "Насамперед слід зазначити, що стратегія Росії щодо захоплення України не вдалася та це перший фактичний провал. Це початок кінця Російської Федерації".

"І те, що вказував Путін, Пєсков, Лавров, що ми завершили перший етап,  це місячний етап, який планували й без захоплення Києва, Харкова, Одеси  велика неправда. За нашими 100% даними, планувалося захоплення Києва навіть до Одеси, Південної та навіть Східної, але цей план провалився. Це, звичайно, системний провал", – розкрив усі "карти" Путіна ексголова зовнішньої розвідки України.

Український державний діяч розповів про те, як довго триватиме війна, пояснюючи слова Столтенберга. Микола Маломуж впевнено заявив, що "Путін вже сьогодні відчуває програш і йому необхідно хоча б створити видимість перемоги, тому він намагається зміцнитися ще на Донецькому та Луганському напрямках, частково на Півдні та, відповідно, оголосити про те, що він нібито провів усі заходи планово та захистив так звані всі ці утворення фейкові "ЛДНР" тощо".

На завершення свого інтерв'ю колишній розвідник повідомив про важливість єдності нації й інформаційну війну. Микола Маломуж пропонує об'єднати усі зусилля, а також доносити інформацію до росіян.

Раніше генерал Маломуж спрогнозував, коли війна закінчиться.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Алина Романенко

Останні новини