7 квітня 2022, 16:46

Донбас і повторна атака на Київ: у ЗСУ розповіли про плани Росії

Найближчим часом російські війська мають намір повністю захопити територію Донецької та Луганської областей.

Донбас і повторна атака на Київ: у ЗСУ розповіли про плани Росії

Військово-політичне керівництво країни-агресора не відмовляється від планів захоплення Києва, однак у короткостроковій перспективі має намір зосередити свої зусилля на Донбасі.

Про це розповів заступник голови штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич під час брифінгу у четвер.

За його словами, найближчими днями противник має намір атакувати на Східному фронті та спробує зайняти всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього слід очікувати на повторну атаку ворожих військ на столицю Україну.

"Противник не відкинув цієї мети. Загроза існує", – наголосив генерал.

Наразі українські захисники збільшують зовнішнє коло оборони у Київській області та проводять зачистку районів від диверсантів.

Тим часом заступник голови Міноборони України Ганна Маляр заявила, що у Росії, як і раніше, виношують плани із захоплення всієї української території попри провальний бліцкриг. Вона наголосила, що ключова мета Кремля – повна окупація України. При цьому у найближчих планах Москви – вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Захоплення Донбасу необхідне російському керівництву, щоб продемонструвати хоч якийсь результат.

Раніше CNN повідомляв із посиланням на джерела у США та Європі про те, що союзники не виключають планів Путіна повторно атакувати Київ. При цьому на Заході зазначають, що на сьогодні не до кінця зрозумілі довгострокові наміри російського диктатора.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав дві причини відступу російської армії від Києва. Йдеться про жорстку відсіч з боку ЗСУ та зміну тактики супротивником.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини