6 квітня 2022, 11:03

Легіон "Вільна Росія" звернувся до співгромадян: "Ніяка це не "спецоперація""

Легіон російських добровольців, які приєдналися до захисту України від агресії ЗС РФ, закликає співгромадян вступати до їхніх лав.

Легіон "Вільна Росія" звернувся до співгромадян: "Ніяка це не "спецоперація""

Розростається легіон "Вільна Росія" – підрозділ росіян-добровольців, які приєдналися до визвольної війни України проти РФ. За добу він отримує сотні заявок від громадян РФ, які бажають приєднатися.

Про це лідери легіону розповіли у відеозверненні, яке оприлюднили на своєму каналі у Telegram.

Бійці закликають військовослужбовців РФ і співгромадян із бойовим досвідом вступати до їхніх лав, щоб наблизити перемогу України та звільнення Росії від диктаторського путінського режиму.

Представники "Вільної Росії" запевнили, що заяви влади РФ про "спецоперацію" в Україні – це обман.

"Насправді це повномасштабне вторгнення на територію України, яке несе за собою руйнування міст, знищення мирного населення, всієї інфраструктури країни", – заявив один із лідерів легіону.

Він уточнив, що на власні очі бачив результати звірств російської армії в українських містах Ірпені, Бучі та Гостомелі на Київщині.

"Я прийняв для себе рішення, як і багато інших, вступити у легіон "Вільна Росія", щоб захистити свою країну Росію від путінського режиму, від цього свавілля... Щоб вони (росіяни – ред.) жили не у страху у своїй країні, щоб могли вільно говорити, (...) щоб населення вдихнуло на повні груди та можна було жити спокійно", – розповів лідер російських добровольців.

Він уточнив, що їхній легіон на добу отримує від росіян близько 300 заявок на членство. Боєць закликав росіян приєднуватися. Це можна зробити або в Україні, звернувшись до ЗСУ, або на територіях третіх країн, прийшовши до українського посольства.

"Чим швидше закінчиться війна, тим менше загине насамперед мирних громадян, а також військових України та РФ", – наголосили бійці.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що командир грузинського легіону Мамука Мамулашвілі висловився про "другу армію світу".

Ми також писали, що 20 тисяч іноземців із 52 країн світу записалися до Інтернаціонального легіону для захисту України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини