5 квітня 2022, 10:25

"Спроби і#іотські є", – Арестович пояснив, чому плани Путіна щодо взяття Харкова нездійсненні

Плани Кремля щодо захоплення українського Харкова практично нездійсненні, запевняє Олексій Арестович.

"Спроби і#іотські є", – Арестович пояснив, чому плани Путіна щодо взяття Харкова нездійсненні

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович підтвердив інформацію про те, що Кремль поставив завдання військовим по взяттю українського Харкова. Проте ця ідея приречена на провал, запевнив він.

Ситуацію Арестович прокоментував в інтерв'ю російському опозиціонеру, блогеру Марку Фейгіну на YouTube.

Про те, що у Кремлі задумали взяття Харкова, 4 квітня повідомив речник Міноборони України Олександр Мотузняк на брифінгу. Він зазначив, що основні зусилля окупантів зосереджені на підготовці наступу для взяття Харкова й оточення угруповання ЗСУ на Донбасі.

"Плани не означають їх реалізацію… Спроби такі і#іотські є. Але це зайвий раз показує, наскільки вони неправильно оцінюють ситуацію. Такого угруповання, яке мало взяти Харків спочатку, вони вже не зберуть ніколи. А якщо не взяло те, то нове не візьме точно... Яке взяття Харкова? Х#ін його знає", – розповів Арестович.

Він назвав плани Кремля "завданням, яке не можна вирішити".

Радник уточнив, що за 40 днів повномасштабної війни Харків перетворили практично на неприступну фортецю. Місто утримує потужне угруповання ЗСУ, яке оснащене найсучаснішим озброєнням.

Наразі, за словами представника ОП, головною проблемою для Харкова залишаються безперервні ракетні удари.

Арестович звернув увагу, що Росія все ще не наважується на великий масований наступ на Сході. Він переносився вже тричі. Відбувається це, за його даними, оскільки РФ не може сформувати боєздатне угруповання.

"Триває перегрупування та спроба сколотити з цього бодай щось боєздатне. Там "збірна солянка" (...) перемішані менти, Росгвардія, десантники, морська піхота, навчальні підрозділи, ще щось... Все у різних стадіях: одні розгромлені, другі щойно прибули з території РФ і не розуміють специфіки, але з жахом дивляться на товаришів по службі, треті кажуть: "Ми ніби так, але насправді ні"", – пояснив Арестович.

Він підозрює, що найближчими днями наступу не передбачається. Можливо, це станеться вже після 12 квітня.

Важливо, що час у цьому випадку грає проти Росії, міжнародна ізоляція якої й економічні проблеми наростають із кожним днем. Україна ж, навпаки, від зволікання росіян лише виграє. Вона, зокрема, отримує від партнерів зі всього світу дедалі більше озброєння, що дозволяє відбивати російську агресію.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що під Харковом знищено російський Су-34, пілот у полоні.

Ми також писали, що ЗСУ розгромили росіян у Харківській області – в окупантів втрати, мотострілецький взвод повністю знищений.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини