5 квітня 2022, 07:47

Окупанти РФ знущалися з військовополонених зі Зміїного: цькували собаками й утримували при -20

Українських військовополонених тримали у полі, у ямі, у гаражі, їх били та залякували.

Окупанти РФ знущалися з військовополонених зі Зміїного: цькували собаками й утримували при -20

Росія ще раз грубо порушила Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими. Після чергового визволення українців з'ясувалися факти нелюдського поводження з полоненими.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова розповіла, що військових України утримували у полі, у ямі, у гаражі. Періодично окупанти виводили по одному: били, стріляли біля вуха, залякували.

Військових з острова Зміїний привезли до Севастополя, де місцеві пропагандисти зробили з ними кілька сюжетів про "гуманність" російської влади. Після цього полонених тримали у наметовому містечку при -20 градусах, через що деякі військові отримали обмороження кінцівок. Також росіяни, мабуть, заради забави під час прогулянок полонених у дворі спускали на них собаку.

У перший день масштабного вторгнення РФ в Україну російський корабель намагався атакувати острів Зміїний. Українським військовим і прикордонникам запропонували здатися, однак отримали однозначну відповідь, яка стала девізом всієї України у боротьбі з окупантом.

Після цього українців обстріляли та зв'язок із ним зник. Військове керівництво припустило, що загарбники вбили всіх, хто боронив острів.

25 лютого з'явилася інформація, що Зміїній вдалося повернути під контроль Києва. Пізніше з'ясувалося, що українців взяли у полон.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні!

Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine) https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Анастасия Югова

Останні новини