4 квітня 2022, 12:32

Це був 15-й виліт Єрмалова в Україні: Бутусов розповів про окупанта, збитого над Ізюмом

Ворожий льотчик Єрмалов встиг здійснити 15 бойових вильотів, перш ніж його збили ЗСУ.

Це був 15-й виліт Єрмалова в Україні: Бутусов розповів про окупанта, збитого над Ізюмом

Вчора, 3 квітня, у небі над Ізюмом ЗСУ підбили найновіший російський винищувач "Су-35С". Ворожий льотчик встиг катапультуватися, але не встиг втекти та був захоплений українськими захисниками. В Україні це був його 15-й виліт.

Сьогодні, 4 квітня, український журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook опублікував пост про Єрмалова – майора російських військ, який бомбардував українські міста.

Єрмалов служив у 159-му винищувальному авіаполку в/ч 45121 ВКС РФ. Бутусов повідомляє, що окупант намагався втекти до своїх і встиг подолати відстань у 10 км від місця падіння, перш ніж його взяли у полон.

У спецоперації з упіймання окупанта брали участь батальйон НГУ ім. Кульчицького, тероборона та 81-ша бригада, яка й затримала ворога.

Окупант зізнався, що воював у Сирії, де здійснив 40 бойових вильотів. В Україні встиг зробити 15, перш ніж його збили наші військовослужбовці. Його головним завданням в останньому вильоті був пошук ППО ЗСУ.

Варто наголосити, що винищувач "Су-35С" оснащений найсучаснішою системою електронного озброєння. Сюди варто віднести й радар "Ірбіс", станцію РЕБ "Хібіни" та ін.

Бутусов не сумнівається, що такий пілот, як Єрмалов, вбив не одного мирного жителя як у Сирії, так і в Україні. Таких людей потрібно віддавати під міжнародний суд.

Раніше ми повідомляли, що окупанти намагалися за допомогою вертольотів прийти на допомогу Єрмалову, якого збила ППО ЗСУ у небі над Ізюмом.

Нагадаємо, військовий експерт Жданов не сумнівається, що після провалу на Київському напрямку ворог переключить свої сили на Маріуполь та Ізюм.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини