2 квітня 2022, 17:24

У Мережі показали розбиті "Тигри" "кадировців" у Маріуполі

Українські захисники продовжують завдавати серйозної шкоди російським окупантам, які намагаються захопити Маріуполь.

У Мережі показали розбиті "Тигри" "кадировців" у Маріуполі

Збройні сили України та бійці батальйону "Азов" дають жорстку відсіч силам російських окупаційних військ, що переважають, у Маріуполі. Попри повну блокаду міста загарбникам за місяць активних бойових дій із застосуванням великокаліберної та реактивної артилерії, а також авіації так і не вдалося виконати поставлене перед ними завдання.

Українські захисники продовжують завдавати серйозної шкоди окупантам, знищуючи велику кількість військової техніки та живої сили противника.

Так, у Telegram-каналі "Новини України" опубліковано ролик із Маріуполя, на якому відображені розгромні бронеавтомобілі "Тигр" чеченських бойовиків, так званих "кадировців", які воюють на боці Росії.

"Розбиті у Маріуполі "Тигри" "кадировців"", – йдеться в описі до відео.

Раніше в Офісі президента України повідомили, що російські війська зосереджують основні зусилля на спробах захоплення Маріуполя й оточення українського угруповання військ у зоні ООС, перекидаючи у цей район додаткові підрозділи з півночі.

Нагадаємо, у Маріуполі досі перебуває понад 100 тисяч мирних жителів. У місті немає води, електрики, зв'язку, також немає можливості доставити харчові продукти. У суботу, 2 квітня, Туреччина заявила про готовність надати свої судна для евакуації жителів Маріуполя морем.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал

https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини