30 березня 2022, 10:02

Добровольці зі "Свободи Росії" готові бити по путінських танках із NLAW: ГУР публікує кадри

Добровольці зі "Свободи Росії", які перейшли на бік ЗСУ, готові воювати проти армії Путіна.

Добровольці зі "Свободи Росії" готові бити по путінських танках із NLAW: ГУР публікує кадри

Напередодні у Мережі з'явилися кадри, на яких можна побачити колишніх солдатів і офіцерів російської армії, які відмовилися виконувати злочинні накази Путіна, а навпаки заявили про готовність захистити Україну від російської агресії. Наприкінці лютого Міноборони України дало добро на формування легіону "Свобода Росії".

Сьогодні, 30 березня, у пресслужбі ГУР Міноборони України заявили, що добровольці з Росії почали детально вивчати протитанкові системи NLAW, щоб потім знищувати танки Путіна.

Відомо, що у легіоні близько 100 добровольців із РФ. Згідно з джерелом, добровольці готові вступити у бій із "кадировцями", які зараз перебувають у блокадному Маріуполі.

Відомо, що ще 27 лютого один з офіцерів російської армії прийняв рішення здатися у полон ЗСУ разом зі своєю ротою. Згодом на камеру російський офіцер заявив, що не хотів виконувати злочинний наказ Путіна про знищення України. Тоді ж він закликав і інших військовослужбовців із РФ, хто не згоден з Путіним і хоче найкращого майбутнього для Росії, вступати у його легіон "Свобода Росії".

Раніше ми повідомляли, що 25 березня у Мережі з'явилися кадри, на яких колишній офіцер російської армії зробив заяву про те, що перейшов воювати на бік ЗСУ.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ, ворог, зазнаши значних втрат в Україні, розпочав мобілізацію військовослужбовців з окупованих Абхазії та Південної Осетії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини