29 березня 2022, 15:13

Росія робить 2 кроки щодо деескалації конфлікту назустріч Україні – Мединський про переговори у Стамбулі

За підсумками переговорів голова російської делегації Мединський заявив, що РФ робить два кроки щодо деескалації конфлікту назустріч Україні.

Росія робить 2 кроки щодо деескалації конфлікту назустріч Україні – Мединський про переговори у Стамбулі

Міноборони Росії вирішило кардинально скоротити військову активність на Київському та Чернігівському напрямках. У відомстві заявили, що переговори з Києвом переходять у практичну площину.

Про це повідомляє російське видання "РБК".

Російські журналісти також публікують перші подробиці переговорів, що відбулися сьогодні.

"Росія отримала пропозиції української сторони щодо укладення мирного договору та робить два кроки назустріч Україні для деескалації", – зазначають журналісти.

Цитуючи заяву голови російської делегації Володимира Мединського, видання повідомляє, що зустріч президентів Володимира Путіна та Володимира Зеленського можлива одночасно з парафуванням мирного договору.

Український журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що від шапкозакидальних заяв російської влади через місяць провальної військової операції не залишилося й сліду.

"Звичайно, вірити їм не можна. Можуть, як завжди, брехати для відводу очей. Але все ж таки бачимо, що від шапкозакидальних криків перших днів війни не залишилося й сліду. Починають потроху відповзати", – зазначив він.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що довіряти словам російської делегації не варто. На Чернігівському та Київському напрямках російські військові мають найбільші проблеми, не маючи фізичних можливостей продовжувати наступ. Таким чином Москва намагається зберегти обличчя та заявляти про поступки, маскуючи власну нездатність вести ефективні бойові дії на околицях Києва та Чернігова.

Раніше ЗМІ опублікували подробиці переговорів за участю російського олігарха.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини