28 березня 2022, 08:34

У CNN озвучили три сценарії розвитку подій в Україні, похваливши ЗСУ у війні проти РФ

"Спецоперація" Росії в Україні дала збій, і через місяць окупанти так і не досягли поставленої мети – взяття Києва.

У CNN озвучили три сценарії розвитку подій в Україні, похваливши ЗСУ у війні проти РФ

Минув місяць із початку вторгнення російської армії в Україну. Кремль ставив завдання перед армією за 3-5 днів захопити Київ. Проте ЗСУ дали відсіч загарбникам, а зараз у деяких районах перейшли у контрнаступ. Ці події остаточно зламали плани Путіну, та не виключено, що Кремль має нові плани щодо України.

Вчора, 27 березня, журналісти CNN не виключили, що Кремль може перекинути свої війська з Півночі на Схід, або готувати новий наступ на Київ, або розпочати війну на виснаження.

Заступник начальника Генштабу ЗС РФ Сергій Рудський закликав блокувати українські міста з метою не допустити ЗСУ прорватися на Схід. Такий коментар у Міноборони РФ може свідчити, що Росія зосередить свої зусилля на Донбасі.

Експерти впевнені, що російська армія, яка зараз перебуває в Україні, не здатна оточити всі великі обласні центри, а, отже, доступ ЗСУ на Донбас все одно буде.

Також є припущення, що Росія намагається відновити боєздатність своєї армії, щоб в останньому ривку дійти до Києва.

Експерти пишуть, що Росія все ще зберігає значну, але вже не остаточну перевагу у військовій силі. Протитанкові комплекси, турецькі безпілотники та ППО зробили свою роботу на "відмінно". Росія не очікувала побачити таких результатів.

У російській армії присутній поганий стан морального духу, проблеми з постачанням і розосередження окупантів на великій території.

Якщо розпочнеться війна на виснаження, то й тут великі втрати та проблеми будуть саме для ворожої армії.

Не виключено, що російська армія просто обстрілюватиме міста через артилерію чи авіаудари. Останній тиждень російська армія завдає ударів по багатьох регіонах України, знищуючи аеродроми та склади з пальним.

При цьому було зафіксовано правильний контрнаступ ЗСУ, які вже звільнили низку населених пунктів на Київщині, Харківщині та Сумщині.

Раніше ми повідомляли, що протягом 27 березня ЗСУ знищили 9 повітряних цілей ворога, включаючи чотири літаки й один вертоліт.

Нагадаємо, експерт із Bloomberg висловився щодо підписання мирного договору між РФ та Україною. Також він поділився думкою про нейтральний статус України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини