26 березня 2022, 19:22

Росія кидає у війну проти України "кривавого генерала"

На посаду командувача 1-ї танкової армії ЗВО РФ призначено генерал-майора Миколу Терещенка, який відзначився особливою жорстокістю у Сирії.

Росія кидає у війну проти України "кривавого генерала"

Керівництво Росії вирішило задіяти у війні проти України "кривавого генерала" Миколу Терещенка, який отримав таке прізвисько за свою жорстокість під час бойових дій у Сирії. Генерал-майор призначений на посаду командувача 1-ї танкової армії (в/ч 11161, Баковка) Західного військового округу РФ.

Про це пише український журналіст Роман Цимбалюк у своєму Telegram-каналі.

Раніше Терещенко обіймав посаду заступника начальника штабу Центрального військового округу. У лютому повернувся з піврічного відрядження із Сирії, де за розстріли військовополонених і сирійських біженців його прозвали "кривавим генералом".

Крім того, він зі зневагою ставився до своїх підлеглих. Головне для нього – виконання наказів вищого начальства, навіть якщо це призводить до великих втрат особового складу.

Для підвищення ефективності наступальних операцій у Сирії генерал використав практику загороджувальних загонів, не даючи своїм військам відступати.

"Швидше за все, застосує таку саму тактику до підрозділів 1-ї танкової армії під час наступальних дій в Україні", – написав журналіст.

Нагадаємо, в ОПУ повідомили, що російське керівництво шукає винних у провалі армії РФ в Україні. Після розгрому 1-ї танкової армії окупантів під Харковом і Сумами РФ хоче кинути в Україну нову партію строковиків.

Раніше ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко передбачив другу спробу наступу Росії в Україні. Це може статися найближчого тижня. 

Автор: Артем Малиновский

Останні новини