24 березня 2022, 11:36

""Орськ" знищено. Затонув біля причалу", – кількість загиблих росіян на кораблі у Бердянську може становити 400 вбитими

ЗСУ підтвердили знищення у Бердянську десантного корабля "Орськ", який затонув біля причалу.

""Орськ" знищено. Затонув біля причалу", – кількість загиблих росіян на кораблі у Бердянську може становити 400 вбитими

У Міністерстві оборони України зробили офіційну заяву про знищення силами ЗСУ десантного корабля "Орськ" російських окупаційних військ. Заяву про це зробила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, десантний корабель міг перевозити велику кількість важкої бронетехніки, танків і близько 400 десантників.

"Знищений у Бердянську корабель міг перевозити до 20 танків, 45 БТРів і 400 десантників. Це величезна мета, яка була вражена нашими військовими", – заявила Маляр.

Водночас російські джерела повідомляють, що "Орськ" повністю знищений і затонув біля причалу. Ще кілька десантних кораблів зазнали пошкоджень, проте змогли вціліти.

Повідомляється про велику кількість загиблих і поранених російських солдатів.

""Орськ" знищено. Затонув біля причалу. "Саратов"  триває локальна пожежа у кормовій частині, через загрозу вибуху боєзапасу корабель притоплено на глибині 5 метрів. "Цезар Куніков" і "Новочеркаськ" отримали пошкодження та вийшли у море. На борту втрати: вбиті та поранені", – повідомляють російські джерела.

У Бердянську було знищено десантний корабель "Орськ". Джерело повідомило, що інформацію підтвердили місцеві жителі, які виклали до Мережі відео.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини