23 березня 2022, 13:29

Росія втратила в Україні половину боєздатних льотчиків

За місяць війни ПКС Росії втратили близько половини своїх боєздатних льотчиків в Україні.

Росія втратила в Україні половину боєздатних льотчиків

Росія позбавляється важливої переваги у війні з Україною – пануванню у повітрі приходить кінець. Повітряно-космічні сили РФ (ПКС) зазнають тяжких втрат.

Про це у своєму блозі у Telegram пише відомий український політолог, ведучий Тарас Березовець.

Ще за першу добу "спецоперації" в Україні у Міноборони РФ відзвітували нібито про повне знищення української системи протиповітряної оборони (ППО). Сьогодні очевидно, що то був фейк.

22 березня українська армія досягла важливого рекорду у протистоянні російській армії – було збито 100-й літак ПКС РФ, який бомбив мирне населення. На сьогодні, 23 березня, втрати у техніці ПКС РФ оцінюються у 101 літак і 124 вертольоти. І це лише за місяць війни з Україною.

"Росія втратила в Україні половину своїх боєздатних льотчиків", – повідомив Березовець.

Він зазначив, що підготовка одного висококласного льотчика у Росії займає близько 7 років і потребує $8 млн. Таким чином, втрати РФ в Україні лише в авіації перевищили $800 млн. І це без урахування вартості знищених винищувачів, штурмовиків і бомбардувальників.

"Така математика війни", – констатував політолог.

Через такі втрати військовому керівництву РФ довелося різко змінити тактику. Військова авіація РФ у рази скоротила польоти над українською територією. Ракетні удари завдаються без перетину кордону, що серйозно скорочує можливості російської армії.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що опубліковано перехоплення розмови російського відмовника: "Літаків шкода, а ми  видатковий матеріал".

Ми також писали, що Китай офіційно відмовився постачати Росії авіазапчастини до літаків.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини