22 березня 2022, 08:33

ЗСУ вибили окупантів із Мощуна на Київщині: у Мережі опубліковано кадри із села

Напередодні ЗСУ вдалося повністю вибити із села Мощун російських солдатів.

ЗСУ вибили окупантів із Мощуна на Київщині: у Мережі опубліковано кадри із села

21 березня у Мережі з'явилися кадри із села Мощун Київської області, на яких українські солдати пройшлися тими ж місцями, які на початку березня викладали до Мережі "кадировці", погрожуючи за кілька днів захопити весь Київ.

Село Мощун входить до так званого гостомельського напрямку, ще тиждень тому там були серйозні бойові дії, інформує Діалог.UA.

На кадрах, що з'явилися у Мережі, можна побачити українських воїнів, які пройшлися вулицями знищеного Мощуна. У селі свого часу встигли побувати як десантники із РФ, так і "кадировці". У населеному пункті практично немає цілих будинків. У мирний час село було своєрідною базою відпочинку.

Окупанти цілеспрямовано знищують інфраструктуру міст України. У Мережі неодноразово публікували вид на Мощун із висоти пташиного польоту.

Також варто зазначити, що 21 березня ЗСУ звільнили від ворога ще один населений пункт на Київщині – Макарів.

Раніше ми повідомляли, що у Маріуполі бійці "Азова" 20 березня ліквідували капітана спецпідрозділу ГРУ ЗС РФ Дружкова, який у 2014 році воював на Донбасі проти ЗСУ.

Нагадаємо, 21 березня у результаті боїв на Донбасі ЗСУ відбили 13 атак ворога. Окупанти на полі бою залишили до 300 своїх солдатів.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми  СИЛА!

❗️ Патреон  https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal  [email protected]

❗️ Карта банку  5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини