21 березня 2022, 18:05

ЗСУ вибили окупантів РФ із передмістя Києва: тили армії Путіна оголені

Українські військові провели успішні операції у селищі Макарів під Києвом і селі Миколаївської області, вибивши військових РФ.

ЗСУ вибили окупантів РФ із передмістя Києва: тили армії Путіна оголені

21 березня стало відомо, що українським захисникам вдалося вибити окупантів із Макарова на захід від Києва. Як повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко, завдяки цій операції ЗСУ відрізали російських солдатів від шосе M-06 та оголили тили найближчих до української столиці військ противника. У результаті росіяни, які й без цього не могли налагодити логістику, залишивши своїх військових без пального, снарядів і харчів, опинилися у патовій ситуації.

Поки що даних про втрати противника під час сьогоднішньої операції немає.

Окрім цього, сьогодні стало відомо, що на Миколаївщині ЗСУ звільнили від окупантів село. Зазначимо, що "визволителі" не вигадали нічого кращого, ніж сховатися у дитячому садку.

Також на північ від Миколаєва ЗСУ провели успішну контратаку, розбивши російські війська та змусивши ворожу армію відступати.

А у Києві окупанти ракетним ударом знищили торговий центр у Подільському районі. Загинули щонайменше 8 людей, рятувальники все ще розбирають завали, тому кількість постраждалих може зрости. Офіс генпрокурора України розпочав розслідування.

За версією російської сторони, у будівлі був таємний склад зброї та бойової техніки ЗСУ.

Редакція Діалог.UA завчасно вдячна вам за будь-яку фінансову допомогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон 

https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal  

[email protected]

❗️ Карта ПриватБанку – 

5168742727446407 (гривня)

Автор: Анастасия Югова

Останні новини