21 березня 2022, 13:21

"От так Херсон зустрічає "визволителів"", – жителі показали, що залишилося від солдатів і техніки РФ

На Херсонщині мешканці показали, що залишилося від військової вантажівки ЗС Росії після зустрічі з українськими захисниками.

"От так Херсон зустрічає "визволителів"", – жителі показали, що залишилося від солдатів і техніки РФ

Херсонщина продовжує чинити запеклий опір російським окупантам. У Мережі оприлюднені кадри вантажівки ЗС РФ, розбитої українською армією.

Ролик, знятий одним із місцевих жителів, доступний на Telegram-каналі "Український Діалог".

УВАГА! ВІДЕО МІСТИТЬ ЧУВЛИВІ КАДРИ ТА НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ! 18+

У ролику місцеві показали уламки російської військової вантажівки після удару української армії. Від машини залишився лише металевий каркас. Видно останки як мінімум одного загиблого військовослужбовця ЗС РФ. Впізнання неможливе.

“От так Херсон зустрічає “визволителів”! (...) Спасибі “визволителям” за металобрухт у нас у місті... Реберця тут запеклися... Навіть номер вигорів. Дякуємо ЗСУ за те, що “прокачали” тачку! Так дох###иною смердить, що вирвати хочеться. Слава Україні! Смерть ворогам!" – каже автор відео.

Варто зазначити, що Херсонщина сьогодні – одна з найгарячіших ділянок фронту. Кримському угрупованню ЗС РФ там вдалося серйозно просунутися, захопивши низку населених пунктів. Місцеве населення відчайдушно чинить опір окупантам, у тому числі виходячи на масові акції протесту.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "Азов" знищив спецназ ГРУ з Кабардино-Балкарії: "Довше їхали, ніж воювали”.

Ми також писали, що ЗСУ показали, як артилерією громять російських окупантів.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини