21 березня 2022, 11:45

”Гнати назад цих вошивих”, – СБУ перехопила телефонний дзвінок “кадировця” із загороджувального загону

Підтверджуються чутки, що Росія використовує "кадировців" в Україні як загороджувальний загін.

”Гнати назад цих вошивих”, – СБУ перехопила телефонний дзвінок “кадировця” із загороджувального загону

У війні проти України Росія вдалася до тактики загороджувальних загонів як за часів Другої світової війни. Відловлюють російських дезертирів так звані "кадировці" – особиста армія глави Чечні Рамзана Кадирова.

Доказ оприлюднила 21 березня у Telegram Служба безпеки України (СБУ). Їй вдалося перехопити телефонну розмову одного з "кадировців" із загороджувального загону зі своєю дружиною.

“Не хвилюйся, я не у гущавині подій. Ми стоїмо трохи далі... Наше завдання  гнати назад цих вошивих солдатів, коли вони починають розбігатися від ударів артилерії... Не дуже складна робота”, – розповів солдат Кадирова.

Під час розмови він також підтвердив інформацію про тяжкі втрати російської армії у війні з Україною.

“Смажить їхня артилерія конкретно вдень і вночі. Тільки й чути: то там убили, то тут убили... Нещодавно тут поряд у хлопців вбило командира спецпідрозділу. Проблема у тому, що... у них (української армії – ред.) снаряди не закінчуються”, – розповів "кадировець".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Мережу потрапило перехоплення розмови наляканого військового РФ: "Їх розстріляли наші "топляки", я це знаю".

Ми також писали, що військовий РФ у паніці розповів про тяжкі втрати, перехоплення: "Там трикорпусний захист, вони готувалися".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини