20 березня 2022, 11:20

Замкомандувача Чорноморського флоту Андрій Палій загинув, заплативши життям за вторгнення Росії в Україну

Українська армія ліквідувала ще одного офіцера російського флоту, головного політрука Чорноморського флоту Андрія Палія.

Замкомандувача Чорноморського флоту Андрій Палій загинув, заплативши життям за вторгнення Росії в Україну

19 березня стало відомо про ліквідацію заступника командувача Чорноморського флоту РФ із військово-політичної роботи капітана першого рангу Андрія Палія.

Про це повідомляє "Український Діалог".

Цікаво, що окупант отримав освіту в Україні. У Києві він вивчився на педагога та соціального психолога. Палій мав стати замкомандира в одній із рот Нацгвардії, але відмовився приймати присягу, вирушивши служити на Північний флот.

Вторгнення в Україну не стало для Палія першим військовим досвідом, адже у 2008 році він уже воював у Грузії, але виявилося останнім. З вказаного вище можна зробити висновок, що офіцер, який покинув Україну, заплатив життям за своє повернення з війною "на плечах", мабуть, ноша виявилася смертельною.

Нагадаємо, втрата високопоставлених командирів вже увійшла у Росії "у звичку" у погану для неї та явно хорошу для України. Так, лише 19 березня в Україні було ліквідовано командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ Андрія Мордвічова.

17 березня генерал-майор Олег Мітяєв був знищений під Маріуполем, ставши доказом висловлювання "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине", настільки улюбленого у Росії.

Раніше, 16 березня, вторгнення в Україну стало останньою війною для генерала окупантів під Миколаєвом, де він і втратив життя.

Автор: Павел Приходько

Останні новини