20 березня 2022, 10:16

Колона ЗРК Patriot помічена у Східній Європі – небо України незабаром буде закрито від ударів ЗС РФ

У Словаччину вже прямує колона американських ЗРК Patriot. Це дуже гарна новина для України.

Колона ЗРК Patriot помічена у Східній Європі – небо України незабаром буде закрито від ударів ЗС РФ

На шляху до Словаччини помічено колону американських зенітних ракетних комплексів (ЗРК) Patriot. Це чудова новина для України.

Відео із "Патріотами" опублікував у Telegram український військкор Андрій Цаплієнко.

У ролику показали колону американських ЗРК, які, ймовірно, прямують із Німеччини до Словаччини. У ній щонайменше шість комплексів.

ЗРК Patriot PAC-3ЗРК Patriot PAC-3 їдуть до Словаччини

і якщо все буде добре С-300 їдуть до нас. pic.twitter.com/zi24hLHvbg

— volodarskijo (@volodarskijo) March 20, 2022

Для України це чудова новина. Цаплієнко нагадав, що напередодні влада Словаччини заявила про готовність передати Україні свої комплекси “С-300”, якщо Сполучені Штати організують їм адекватний захист власного неба. Вашингтон, очевидно, не став зволікати із цим питанням.

Показово, що Німеччина та Нідерланди активно підтримали плани Словаччини, запевнивши, що готові надати усіляку допомогу у розміщенні "Патріотів" на словацькій території.

Важливо зазначити, що Москва дуже болісно відреагувала на сигнали про швидке постачання в Україну зенітних ракетних комплексів "С-300". Особисто голова МЗС РФ Сергій Лавров вибухнув погрозами, заявивши, що ЗРК стануть "законною метою" російської армії.

Нервозність Москви цілком зрозуміла. Наступ російських військ остаточно захлинувся, РФ загрузла у прикордонних боях, де зазнає катастрофічних для себе втрат. Єдиною перевагою ЗС РФ було панування у небі – росіяни останні тижні безкарно ракетами й авіацією бомблять мирне населення України, руйнуючи міста та вбиваючи цивільних. З появою у ЗСУ “С-300” цю перевагу Росія втратить.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков визнав: "Наступ ЗС РФ захлинувся, після передачі Україні С-300 поразки не уникнути".

Ми також писали, що тероборона захопила в армії Путіна справний ЗРК "Панцир-С1" – система ППО України зміцнюється.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини