19 березня 2022, 15:58

"Бабуся нагодувала пиріжками – 8 полетіли додому у цинкових трунах", – перехоплення розмови наляканого солдата Путіна

Російський військовий пожалівся подрузі, що в Україні навіть бабусі їх знищують.

"Бабуся нагодувала пиріжками – 8 полетіли додому у цинкових трунах", – перехоплення розмови наляканого солдата Путіна

Цивільне населення України активно допомагає ЗСУ винищувати російських окупантів. У захопленому росіянами населеному пункті бабуся відправила на той світ вісім солдатів ЗС РФ.

Про це військовослужбовець ЗС Росії зізнався подрузі у телефонній розмові, яку вдалося перехопити. Її опублікував у YouTube радник голови МВС України Антон Геращенко.

Військовий скаржиться подрузі на величезні втрати, яких зазнає російська армія в Україні. Він зазначає, що навіть цивільні вбивають їх.

“А ми знаєш, скільки відправили (вантажів 200 – ред.)? Купу! Втрат дуже багато. Страшно це все, страшно... Ось одна бабуся нагодувала пиріжками. 8 людей полетіли додому у цинкових трунах. Отрутою (нагодувала  ред.)”, – говорив російський солдат.

Його подруга інформацію про втрати підтвердила. Вона зазначила, що її знайомий особисто бачив КАМАЗи, що їдуть до РФ з України, з тілами загиблих військових ЗС РФ.

Поскаржився солдат і на те, що їх погано забезпечили харчуванням, через що їм доводиться займатися мародерством.

“Нас покинули, б##дь. Ні забезпечення, нічого... Сухпайки скінчилися, нам їсти нічого. Ми пішли вчора качку стирили... Якщо виходить магазин "бомбонути" (розікрасти  ред.), сигарети звідти забираємо, продукти. Бо нічого немає, розумієш! Ми голодуємо”, – заявив військовий.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що військовий РФ у паніці розповів про тяжкі втрати, перехоплення: "Там трикорпусний захист, вони готувалися".

Ми також писали, що СБУ перехопила розмову наляканого солдата Путіна: "Звідти мертвяків привозять, ху###о все".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини