18 березня 2022, 12:36

Лобові атаки на Мар'їнку й Авдіївку захлинулися – Стрєлков звинувачує керівництво ЗС РФ у некомпетентності

Диверсант Ігор Стрєлков звинуватив військове керівництво РФ у повній некомпетентності через спробу захопити Мар'їнку й Авдіївку.

Лобові атаки на Мар'їнку й Авдіївку захлинулися – Стрєлков звинувачує керівництво ЗС РФ у некомпетентності

Лобові атаки російськими військами українців Мар'їнки й Авдіївки на Донбасі очікувано захлинулися. ЗС РФ зазнають тяжких втрат.

Про це у Telegram пише російський диверсант, офіцер ФСБ РФ Ігор Стрєлков (Гіркін).

“У районі Донецька лобові атаки на Мар'їнку й Авдіївку до прориву сильно укріпленої лінії оборони противника очікувано не призвели... Пояснення цим атакам... у мене немає. Залишається припускати тільки повну професійну некомпетентність тих воєначальників, які віддали наказ про їх проведення”, – пише Стрєлков.

Здивований він і тим, що російські війська пішли на штурм Маріуполя. Він скаржиться, що у цьому місті ЗС РФ "зав'язли" з великими для себе втратами. Відступати росіяни також уже не можуть, бо це буде важка поразка, насамперед репутаційна.

Загалом, зазначив Стрєлков, російські війська на Донбасі використовують тактику повного знищення українських міст за прикладом Волновахи.

Поскаржився диверсант і на те, що війська РФ не можуть прорвати лінію оборони ЗСУ на Донбасі.

"Сильно укріплені позиції ворога на передовій до атак із повітря мало вразливі", – зізнається Стрєлков. Він уточнив, що ці позиції ЗСУ дуже добре обладнані й озброєні, у тому числі зенітними ракетними комплексами, що загрожують російській авіації.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков обурений поведінкою "піар-військ" Кадирова, які бояться брати участь у боях за Маріуполь.

Ми також писали, що Стрєлков звинуватив пропаганду РФ у фейку про оточення українського Чернігова. Для цього Росія не має резервів.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини