17 березня 2022, 18:22

Армія Путіна втрачає перевагу у небі над Ізюмом

Сьогодні, 17 березня, вперше за довгі дні війни у небі над Ізюмом немає російської авіації, яка нещадно бомбардує місто.

Армія Путіна втрачає перевагу у небі над Ізюмом

Сьогодні мешканці невеликого Ізюма вперше за довгий час не вдивлялися у небо, почувши страшний гул бомбардувальника. Над містом літають лише квадрокоптери, бо вчора ЗСУ збили два літаки й один вертоліт російських окупантів.

Начальник Управління молоді, спорту й іміджевих проєктів Ізюмської міської ради Максим Стрельник пише у Facebook, що армія Путіна стрімко втрачає перевагу у повітрі.

"Вони зруйнували Меморіал пам'яті Другої світової війни на Кремнівці. Одна зі стел пам'ятника впала від їх авіабомбардування. Фашисти! Не забудемо! Не пробачимо!" – прокоментував він обстановку у місті.

Ізюм довгий час залишається без води, електрики та постачання продуктів харчування через постійні обстріли окупантів. Снаряди "визволителів" перетворили невелике містечко на Харківщині на руїни, як це було під час Другої світової війни.

Людей не можуть евакуювати із напівзруйнованого міста – будь-який транспорт може бути обстріляний навіть після отримання "гарантій" безпеки від російських солдатів.

Місцеві жителі помирають без необхідних ліків, але ані лікувати, ані поховати їх немає кому.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини