15 березня 2022, 08:20

Росія готує хімічну та біологічну атаки проти своїх військ для звинувачення України

Країна-агресор готує новий фальшований напад в Україні з елементами інсценування.

Росія готує хімічну та біологічну атаки проти своїх військ для звинувачення України

Британська розвідка дізналася про підступний план Москви здійснити атаку під фальшивим прапором. При цьому окупанти, які вторглися в Україну, мають намір вдатися до хімічної чи біологічної зброї.

Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на сторінку Міноборони Британії у Twitter, де 14 березня було оприлюднено свіже зведення щодо ситуації в Україні.

Зазначається, що всі звинувачення з боку Москви не обґрунтовані та не підкріплюються жодними фактичними свідченнями.

"Звинувачення Росії у тому, що Україна має намір застосувати хімічну та біологічну зброю, продовжуються. Ми не бачили жодних доказів на підтримку цих звинувачень", – йдеться у Twitter оборонного відомства Королівства.

З більшим ступенем ймовірності буде сфальшований напад із постановкою "виявлення агентів або боєприпасів", які нібито підготував Київ для атаки. У Мережу піде великий потік дезінформації, швидше за все, анонімного характеру.

Раніше повідомлялося, що після обстрілу Білорусі Росія піде на новий провокаційний крок  може здійснити хіматаку проти України, у якій заздалегідь звинуватила її. Про це свідчать останні заяви із МЗС РФ.

Нагадаємо, МОЗ України оприлюднило інструкцію та правила поведінки при хімічній атаці, які можуть врятувати життя українцям.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини