13 березня 2022, 17:49

ЗСУ розбили бригаду морпіхів РФ: ліквідовано 600 окупантів – Цимбалюк

Українська армія повністю розгромила підрозділи 155-ї окремої бригади морської піхоти ЗС РФ.

ЗСУ розбили бригаду морпіхів РФ: ліквідовано 600 окупантів – Цимбалюк

Збройні сили України завдали чергової розгромної поразки російським окупантам. Як повідомляє український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook, внаслідок бойових дій практично повністю знищено підрозділи 155-ї окремої бригади морської піхоти ЗС РФ, постійним місцем дислокації якої є місто Владивосток (військова частина 30926).

За інформацією журналіста, окупанти втратили близько 600 людей вбитими та стільки ж пораненими. До таких численних втрат призвели необдумані рішення командування бригади.

Також повідомляється, що особовий склад бригади не має доступу до харчових продуктів і житла. Журналіст не уточнює, на якому напрямку діяла бригада окупантів.

Раніше бійці полку "Азов" повідомили про знищення батальйонно-тактичної групи 102 полку 150-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ. Окупанти були розбиті на підступах до Маріуполя.

Тим часом на Чернігівщині українські військові звільнили ще два населені пункти та зірвали просування ворога на київському напрямку, а на Миколаївщині ЗСУ затисли окупантів у "кільце", позбавивши їх можливості здійснювати маневри. 

Автор: Артем Малиновский

Останні новини