13 березня 2022, 14:10

Джерело: Кадирова привезли під Київ, ховається у підвалі від спецназу ЗСУ та хоче додому

Глава Чечні Рамзан Кадиров, ймовірно, з'явився на Київщині. Його старанно охороняють.

Джерело: Кадирова привезли під Київ, ховається у підвалі від спецназу ЗСУ та хоче додому

"Вірний піхотинець" президента РФ Володимира Путіна, глава Чечні Рамзан Кадиров, ймовірно, приїхав до України. За даними джерел, його як піар-акцію привезли у село під Києвом, захоплене російськими військами.

Про це написав у Telegram радник голови МВС України Антон Геращенко.

13 березня у Мережі з'явилося кілька відео, де Кадиров нібито знаходиться на території України. Підтвердження цієї інформації немає. У роликах глава Чечні перебуває разом із російськими військовими у якомусь підвалі та погрожує українцям.

За попередніми даними, він може знаходитися на околицях окупованого росіянами селища Іванкова, що на півночі від Києва та поряд із білоруським кордоном.

“Наше джерело повідомляє, що Кадиров прибув до Київської області. Знаходиться на околицях Іванкова, ховається від нашого спецназу. Незабаром збирається повернутися до Росії”, – повідомив Telegram-канал “Вертикаль”.

Геращенко, коментуючи інформацію, закликав главу Чечні не ховатися у бункерах, а піти у бій.

“Недарма я закликав Кадирова приїхати до України. Але ж ми так не домовлялися, Рамзане. Ти ж не мусиш відсиджуватися у підвалі у далекому Іванкові. Сідай на танк – штурмуй Київ. Покажи себе, Рамзане, а не ховайся, як щур, по підвалах”, – написав радник голови МВС.

Варто зазначити, що кадировці беруть активну участь у війні, яку Кремль розв'язав проти України. Проте успіхів у них небагато. Навпаки, українським захисникам успішно вдалося розгромити кілька великих елітних груп особистого війська глави Чечні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що нардеп розкрив, для чого насправді "кадировці" стоять під Києвом.

Ми також писали, що "кадировці" втекли до Білорусі та знімають там відео, нібито вони в Україні.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини