13 березня 2022, 08:00

Данілов назвав країну, яку захоче захопити Путін, якщо переможе в Україні

Литва стане наступною жертвою російської агресії, якщо Кремлю вдасться здобути перемогу в Україні.

Данілов назвав країну, яку захоче захопити Путін, якщо переможе в Україні

Якщо президент країни-агресора Володимир Путін зможе перемогти у війні з Україною, то наступною його метою стане Литва, яка є членом НАТО.

Таку заяву з посиланням на дані української розвідки зробив секретар РНБО Олексій Данілов у етері телемарафону об'єднаних новин.

За його словами, Кремль не збирається зупинятися, після Литви жертвами російської агресії можуть стати Латвія, Естонія та Польща.

Данілов зазначив, що багато залежатиме від дій Північноатлантичного альянсу. На сьогодні поведінка блоку дивує, члени НАТО сподіваються, що війна омине їх стороною.

Україна зараз обороняє не лише свою безпеку, а й безпеку країн НАТО, які розташовані у Європі. Єдине, що сьогодні потрібне Києву від Альянсу, це сучасна зброя, яка допоможе українським військовим знищити ворога, додав секретар РНБО.

Нагадаємо, влада України неодноразово просила НАТО забезпечити безпольотну зону над українською територією або надати відповідне озброєння, щоб ЗСУ самі змогли закрити свій повітряний простір на замок, але в Альянсі не поспішають йти на такий крок. США та союзники вважають, що закриття неба над Україною призведе до прямого військового зіткнення з Росією.

Крім того, у Вашингтоні заявили, що "немає суттєвих підстав" для передачі Україні польських винищувачів "МіГ-29".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини