10 березня 2022, 16:56

"Нападати не хочуть, піти не можуть", – голова Миколаївщини Кім розповів про проблему російських солдатів

​Російські війська потрапили у пастку в Україні, запевняє голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

"Нападати не хочуть, піти не можуть", – голова Миколаївщини Кім розповів про проблему російських солдатів

Угруповання ЗС РФ, яке підігнали під Миколаїв, не може ані йти в наступ, ані відступити.

З такою заявою на своєму каналі у Telegram у четвер, 10 березня, виступив голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім.

За словами Кіма, солдати РФ застрягли між Херсонською та Миколаївською областями. Іти у наступ на вірну смерть вони не бажають і дуже незадоволені своїм командуванням, звинувачуючи його в обмані.

“Вони нападати не хочуть, вважають, що їх обдурили... Але й назад повернутися не можуть, бо їм сказали, що з того боку (з боку РФ – ред.) їх розстрілюватимуть під час відступу. Під селами стоять. Ні туди ні сюди”, – поділився інформацією Кім.

Він зазначив, що має намір погодити з Києвом відкриття "зелених коридорів" для військовослужбовців РФ, які забажають здатися та зберегти своє життя. Дозволять це зробити лише тим солдатам, які не обстрілювали цивільних України.

"Не поширюється це на артилеристів і на ракетників смердючих. Після Маріуполя (обстрілу пологового будинку та дитячої лікарні  ред.) у вас, хлопці, варіантів немає”, – уточнив очільник області. Він додав, що на цих солдатів чекає вірна смерть, якщо вони не втечуть.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що військові перехопили істерику військового РФ про війну в Україні: "Тут страшно".

Ми також писали, що ЗСУ відбили у ЗС РФ аеропорт Миколаєва: "Російські солдати розгублені, ховаються по кущах".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини