10 березня 2022, 14:45

"Кадировці" бігли до Білорусі та знімають там відео, нібито вони в Україні

Війська Кадирова налякані та біжать з України або зовсім бояться їхати туди, при цьому "кадировці" знімають дезінформаційні відео.

"Кадировці" бігли до Білорусі та знімають там відео, нібито вони в Україні

"Кадировці" бояться та не збираються їхати в Україну, натомість вони втекли до Білорусі, знявши відео у Мозирі. На ньому вони 10 березня твердять, що воюють в Україні.

У Telegram-каналі "Українського Діалогу" зазначили, що військові, надіслані терористом Рамзаном Кадировим, позують на тлі джипів, наголошуючи, що вони 9 березня ще були у Білорусі.

У публікації у Telegram-каналі зазначають, що "кадировці" або втекли на територію білоруського Полісся, або так його і не залишали.

Нагадаємо, ще 1 березня повідомлялося, що "кадировців" посилали в Україну з метою ліквідації Володимира Зеленського, але їх 26 лютого було ліквідовано біля Гостомеля.

2 березня від "кадировців" було зачищено селище Макарів, його звільнили бійці 14-ї ОМБР імені князя Романа Великого та 95-ї ОДШБр.

4 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що захоплені АЕС в Україні контролюють "кадировці".

5 березня Рамзан Кадиров вимагав від Володимира Зеленського віддати владу Віктору Януковичу.

8 березня азербайджанець, який воює у складі "Азова", звернувся до Кадирова, заявивши, що він не може чогось вимагати від президента України, адже є "ставлеником Путіна".

Автор: Павел Приходько

Останні новини