8 березня 2022, 20:51

"Навіть гірше, ніж в Афганістані", – Злий Одесит про велику проблему російської армії в Україні

ЗСУ повсюдно атакують російські окупаційні сили із засідок, змушуючи супротивника кидати техніку з резервним боєкомплектом і пальним.

"Навіть гірше, ніж в Афганістані", – Злий Одесит про велику проблему російської армії в Україні

Підрозділи російських окупаційних військ на території України зіткнулися з великою проблемою, розмір якої ще масштабніший, ніж під час вторгнення радянської армії до Афганістану.

Військовий експерт Олександр Коваленко (що пише під ніком Злий Одесит) зазначає, що ЗСУ стрімко перерізають лінії постачання російських військових колон із паливно-мастильними матеріалами та боєкомплектом.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook експерт повідомляє, що логістика російської армії перебуває під серйозним ударом.

ЗСУ повсюдно атакують окупаційні сили із засідок, змушуючи супротивника кидати техніку з резервним боєкомплектом і пальним, які згодом надходять у розпорядження української армії.

"Як я й казав, уздовж доріг наші зараз все частіше ловлять російські колони з ПММ і БК. Але логістика у російських окупантів в Україні страждає навіть більше, ніж в Афганістані.

Не кожна колона доїжджає до місця призначення, а коли починається обстріл із засідки  своїх кидають і втікають, не оглядаючись", – зазначив він.

Коваленко також опублікував відео чергової "здобичі" українських військових.

Раніше артилеристи української армії вразили колони російської бронетехніки масованим вогнем із САУ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини