7 березня 2022, 16:32

Російські солдати тікають з армії дорогою в Україну: полонений окупант дав свідчення

Полонений російський військовослужбовець, який займався вивозом із поля бою несправних військових машин ЗС РФ, дав свідчення.

Російські солдати тікають з армії дорогою в Україну: полонений окупант дав свідчення

Сьогодні, 7 березня, спецслужби України виклали у Мережу ролик, на якому ворожий солдат із окупованого Криму розповів, що насправді відбувається у російській армії, яка прийшла воювати з Україною.

На своїй сторінці у Facebook співробітники СБУ виклали 4-хвилинний ролик допиту окупанта.

Ворожий солдат зізнався, що служить в окупованому Криму, він – технік. Його головне завдання – вивозити до РФ всю несправну військову техніку. Він встиг зробити кілька ходок на територію Миколаївської та Херсонської областей.

За його словами, дезертирство є у лавах російської армії, яка вторглася в Україну; деякі намагаються втекти прямо під час руху у бік українського кордону. При цьому багато хто боїться, що їм загрожує 7 років в'язниці.

За кожною БТГ закріплено співробітників ФСБ. Однак і вони не знають, як поводитися у таких умовах, перед якими їх поставили ЗСУ. Вони "самоусунулися", а якщо з кимось і говорять, то лише в індивідуальному порядку.

Полонений чудово розуміє, що обстріл житлових будинків мирних громадян України відбувається з боку окупованого Криму, а не з боку "українських націоналістів". Військовополонений бачив на власні очі зруйновані будівлі житлових будинків і дитячих садків.

Окупант розуміє, що це земля України та нікому ця війна не потрібна. При цьому він має на увазі російських солдат.

Ще на початку лютого всіх військовослужбовців у Криму зібрали у клубі та сказали писати розписку, що вони згодні брати участь у "спецоперації" на Донбасі.

Раніше ми повідомляли, що під Миколаєвом ЗСУ знову завдали російській армії удару, ворог розбігся по "кущах".

Нагадаємо, на 12-й день війни російська армія так і не спромоглася виконати всі плани Кремля. У Мережі показали реальну карту просування ЗС РФ в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини