5 березня 2022, 14:12

Танкіст із Єкатеринбурга розповів, як його обманом відправили воювати в Україну, – відео

У СБУ дізналися, як танкову колону з Росії наосліп відправили воювати в Україну, відібравши в особового складу телефони.

Танкіст із Єкатеринбурга розповів, як його обманом відправили воювати в Україну, – відео

Російський строковик із Єкатеринбурга на допиті у СБУ зізнався, що він прибув до України у складі танкового батальйону, при цьому спочатку їм не повідомляли про вторгнення у чужу країну. За словами полоненого, у складі батальйону було 30 танків, всі вони йшли за командиром, завданням було зробити марш-кидок на 150 км. У танкових бригад відібрали мобільні телефони та не давали карт, їхали вони через ліси та поля, а зрозуміли, що знаходяться в Україні, коли побачили автомобільні номери.

У відеозверненні, опублікованому у Telegram-каналі Держспецзв'язку, солдат армії Путіна вибачився перед українцями, заявивши, що сюди їх послали як "сліпих кошенят".

У продовженні відео військовий зателефонував матері, закликавши її виходити на протести та писати звернення до Володимира Путіна, щоб його забрали з України.

Раніше, 4 березня, у Мережі з'явився аудіозапис дзвінка російського військового своєму другові, у якому він розповідає, як бомбардував українські міста та розстрілював людей.

Нагадаємо, "Діалог.UA" публікував запис розмови українця зі своїм другом із Калінінграда, якому він радив не їхати воювати в Україну, інакше можна не повернутися.

Автор: Павел Приходько

Останні новини