4 березня 2022, 17:30

Українець закликав однокласника з Росії не їхати на війну: "Завтра можеш лежати у целофановому пакеті"

У Мережі з'явився запис розмови українця з однокласником, який живе у Росії: перший розповів правду про війну.

Українець закликав однокласника з Росії не їхати на війну: "Завтра можеш лежати у целофановому пакеті"

Українець зв'язався з однокласником із Калінінграда, порадивши йому не вирушати воювати до України. За словами російського поліцейського, його та товаришів по службі можуть відправити авіарейсом через Петербург і Москву. Конкретно з Калінінграда в Україну мають прибути щонайменше 400 добровольців, ще 200 людей буде відправлено примусово.

На записі, опублікованому у Facebook Чернігівського ТЦК, українець нагадав співрозмовнику, що той не вміє воювати, а йому протистоятимуть бійці ЗСУ, які мають вісім років військового досвіду.

Співрозмовник з України заявив, що бійців ЗСУ називають "кіборгами" та вони просто "палять" ворога, який схожий на "чортів". Він запитав товариша з Росії: невже він приїде в Україну, щоб убивати тих, із ким сидів за однією партою?

Коли ж росіянин поцікавився, що робити, то українець порадив звільнятися. Житель Калінінграда заявив, що у такому разі йому загрожує кримінальний термін і в'язниця.

У відповідь українець логічно зауважив, що краще вирушити до в'язниці, ніж додому у "целофановому пакеті".

Нагадаємо, у Мережі 4 березня опублікували аудіозапис розмови російського окупанта, у якій він розповідав другу про всі військові злочини.

Раніше, 2 березня, у Баштанці у полон взяли російського військового, який заявив, що він – Іван Кречетов із Пермі.

Автор: Павел Приходько

Останні новини