3 березня 2022, 15:27

Військові Білорусі категорично відмовилися воювати проти України – розпочався бунт

Білоруські військові збунтувалися та категорично відмовляються виконувати наказ щодо наступу на територію України.

Військові Білорусі категорично відмовилися воювати проти України – розпочався бунт

На восьмий день війни армія РФ чекала на допомогу від білоруських військових у війні проти України. Проте білоруси не хочуть вторгатися на територію нашої країни та брати участь у військовому злочині Кремля.

За даними DT.UA, білоруська військова колона, яка вишикувалася у селі Михайло-Коцюбинське Чернігівської області, відмовляється рухатися у бік України.

Командири не очікували такого розвитку подій і розгублено бігають серед військових, вимагаючи виконувати наказ.

Йдеться про кількасот одиниць техніки, серед якої "Смерчі", танки, "Півонії", БМП, БТР, бензовози й а/м з піхотою.

Як повідомлялося раніше, Росія планувала використати армію Білорусі, щоб продовжити свій наступ в Україні. Проте відставні білоруські військові звернулися до земляків із закликом відмовитись виконувати наказ і не вбивати мирних жителів.

Пізніше з'явилася інформація, що Росія не досягла своєї мети в Україні та може обстріляти територію нашої країни ракетами з боку Білорусі. Таким чином, офіційний Мінськ втягнутий у повномасштабне протистояння.

Тим часом білоруська опозиція заявляє, що у прикордонному Мозирі морг забитий тілами загиблих російських військових, переважно вихідцями з Чечні. Влада прагне приховати інформацію про реальні втрати, тому труни до РФ не відправляють.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини