2 березня 2022, 10:30

Опубліковані кадри наслідків бою між ЗСУ та російською армією у Бучі

У Бучі ЗСУ продовжують знищувати окупантів із Росії.

Опубліковані кадри наслідків бою між ЗСУ та російською армією у Бучі

28 лютого у Бучі були чергові бої ЗСУ із ворогом, який намагається прорватися до Києва. У цьому напрямку РФ кидає у прорив військову техніку з маркуванням V – морська піхота.

Сьогодні, 2 березня, прес-служба Генштабу ЗСУ виклала новий кадр із Бучі, де на вулиці горда можна побачити розгромлену військову техніку ворога.

Мерія Бучі закликає жителів міста не вірити чуткам про те, що розпочалася евакуація цивільного населення і для цього виділено спеціальний автобус.

Ситуація у місті під контролем ЗСУ. Також допомагають і сили тероборони, які відловлюють у лісах російських диверсантів і тих військовослужбовців, які вижили після боїв 28 лютого та ховаються у лісовій зоні.

Секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський зізнався, що місто вистояло, але ціною великих руйнувань.

У ході боїв загинув і місцевий житель Володимир Ковальський, який брав участь у Революції Гідності у 2014 році. Того ж року пішов добровольцем до АТО та воював на Донбасі. Загинув у 2022 році під час захисту рідного міста.

У міськраді заявили, що через сильні пошкодження не в усіх куточках міста може працювати Інтернет і зв'язок. Також у приватному секторі багато будинків залишилися без світла, води та газу.

Мер міста Анатолій Федорук заявив, що у майбутньому вся інфраструктура Бучі буде відновлена. За його словами, сильно постраждав центральний район, через який противник намагався прорватися до Києва.

Це не перша спроба ворога прорватися до Києва через Бучу. Сильні бої були і на день раніше, 27 лютого.

Раніше ми повідомляли, що 1 березня українська авіація завдала серії ударів по ворожій техніці у районі Баштанки. Ворог не дорахувався близько 800 одиниць.

Нагадаємо, 1 березня у боях на харківському напрямку ЗСУ захопили 6 новітніх російських танків "Т-80БВМ".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини