21 лютого 2022, 20:20

Росіяни підірвали машину "силовика" "ЛНР" у Луганську: є постраждалі

Сьогодні, 21 лютого, у центрі окупованого Луганська біля представництва формування "ЛНР" у СЦКК пролунав вибух.

Росіяни підірвали машину "силовика" "ЛНР" у Луганську: є постраждалі

Біля будівлі представництва "ЛНР" у СЦКК, як кілька днів тому у Донецьку, підірвали припаркований біля адміністративної будівлі автомобіль. Російські пропагандисти опинилися поруч і вже заявили про причетність ЗСУ до "замаху".

У так званій "народній міліції" стверджують, що поранення отримали керівник представництва Михайло Філіпоненко та водій.

У самому представництві "ЛНР" у СЦКК розповсюдили заяву, що спрацював вибуховий пристрій. На місці вибуху працюють оперативні служби. Деталі уточнюються.

Нагадаємо, 18 лютого близько 18:00, коли повним ходом відбувалася кампанія з евакуації мирних жителів, у центрі Донецька прогримів потужний вибух. Вибухнула машина начальника "народної міліції "ДНР"" Дениса Синенкова. На місці події одразу з'явилися російські пропагандисти, які знали, що другого вибуху не буде.

19 лютого стало відомо, що ЗМІ РФ випустили новину про обстріл Ростовської області "українським снарядом", який виявився повним повторенням фейку 2014 року.

20 лютого Росію викрили у постановочному відео про нібито заміновану машину, залишену на дорозі, якою евакуювали мирних жителів.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини