18 лютого 2022, 12:06

Резніков оцінив активність армії РФ на кордоні України: "Бачимо всі рухи"

Відведення військ РФ від українських кордонів немає.

Резніков оцінив активність армії РФ на кордоні України: "Бачимо всі рухи"

Росія все ще не приступила до відведення військ від українського кордону, яке кілька днів тому анонсувало її Міноборони.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков 18 лютого, виступаючи у Верховній Раді. Деталі оприлюднено на сайті оборонного відомства України.

"Ми не підтверджуємо заяви російської сторони щодо відведення військ", – сказав голова Міноборони. Більше того, за його словами, Росія продовжує переміщення сил і засобів до українських кордонів. Найближчими днями Україна очікує перекидання ще кількох тисяч російських солдатів, а також заходу у Чорне море трьох військових кораблів РФ.

Загалом, за даними Резнікова, на сьогодні РФ зосередила поряд з Україною угруповання чисельністю майже 130 тисяч військових. А з урахуванням морського й авіаційного компонентів – приблизно 150 тисяч людей.

Резніков зазначив, що паралельно з російсько-білоруськими військовими навчаннями "Союзна рішучість – 2022" тривають навчання Росгвардії "Заслон – 2022". І українська розвідка також старанно стежить за ними.

“Наша розвідка бачить усі рухи, які можуть нести потенційну загрозу для України. Кожен літак, вертоліт чи танковий підрозділ”, – повідомив міністр оборони.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що США зазначають про тривожну тенденцію на українсько-російському кордоні.

Ми також писали, що журналіст розповів про "загрозливу" концентрацію ЗС РФ на кордонах, якої не спостерігалося навіть у 2014 році. 

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини